Usługa commissioningu

Usługa commissioningu

Projektowanie i urządzanie powierzchni biurowych zazwyczaj nie należy do najłatwiejszych zadań. Zakres prac jest bardzo duży, a rzeczy o których należy pamiętać ciężko policzyć. Rozwiązaniem problemu jest jednak usługa fit-out, która polega na wykonaniu wszelkich niezbędnych prac i zorganizowanie takiej powierzchni biurowej, która zadowoli odbiorcę i spełni jego wszystkie oczekiwania, a także podniesie wartość lokalu co jest korzystne dla wynajmującego.

Minimum pracy, maksimum korzyści

Fit-out to przede wszystkim poznanie potrzeb najemcy, by móc zorganizować przestrzeń, która będzie je w pełni zaspokajała. Korzyści dla niego są takie, że ma możliwość zlecenia wszelkich prac i uzyskanie zamierzonego efektu bez wkładu własnego, ponieważ zazwyczaj koszty prac adaptacyjnych ponosi właściciel powierzchni biurowych. W ramach realizacji tej usługi jej zleceniodawca może spodziewać się realizacji krok po kroku wszystkich założeń, od prac demontażowych, przez budowlane, po wykończeniowe i aranżacyjne. Dopracowane zostają także wszelkie niezbędne instalacje techniczne, jak również klimatyzacja i wentylacja pomieszczeń.

Jak ważna jest lokalizacja biura?

Coraz częściej zdarza się, że biura wielkich firm zlokalizowane są poza ścisłym centrum miasta. Nie jest to bynajmniej spowodowane tym, że centrum to złe miejsce na siedzibę firmy, jednak lokalizacja na obrzeżach miasta stała się teraz niezwykle konkurencyjna. To właśnie tam powstają nowoczesne biurowce, które budowane są zgodnie ze standardami HVAC (ogrzewanie, klimatyzacja, wentylacja), często z pomocą usługi commissioning, a to zapewnia przyszłym najemcą możliwość użytkowania nowoczesnych powierzchni, których koszty z pewnością będą optymalne. Biurowce zlokalizowane są również w wygodnych miejscach dla potencjalnych klientów, co znacznie ułatwia komunikację. Nie bez znaczenia pozostaje również kwestia miejsc parkingowych, o które najtrudniej w ścisłych centrach miast. Powierzchnie biurowe w dobrej lokalizacji, dostosowane do potrzeb najemcy zapewniają, że będą one dobrze służyć najemcom przez wiele lat, a właściciele nieruchomości dzięki temu będą odnotowywać stałe zyski.