Prawko

Posiadanie prawa jazdy otwiera przed każdym z nas nowe możliwości i zwiększa komfort życia codziennego. Przemieszczając się samochodem nie jesteśmy skazani na wieczny tłok w komunikacji miejskiej i nieraz długie czekanie na przystankach, które najbardziej daje się we znaki zwłaszcza podczas srogich mrozów. Samochodem możemy się swobodnie przemieszczać przemieszczać gdziekolwiek chcemy i to w najbardziej dogodnym dla nas momencie. Wielu z nas egzamin państwowy na prawo jazdy spędza sen z powiek i nie rzadko jest najtrudniejszym egzaminem w życiu. Bez wątpienia szanse na kpowodzenie na egzaminie na prawo jazdy zwiększa odbycie kursu w profesjonalnej szkole nauki jazdy, w przyjemnej atmosferze i pod okiem doświadczonego instruktora.

Szkoła nauki jazdy Ewan.

Ośrodek szkolenia kierowców Ewan to nowoczesna szkoła nauki jazdy. Od wielu lat organizuje kursy prawa jazdy na terenie Lublina i Bełżyc, oferując bardzo wysoki poziom nauczania. Dzięki wsparciu profesjonalnych instruktorów oraz możliwości korzystania z symulatora jazdy zamontowanego w samochodzie, który służy do wideorejestracji  przebiegu szkolenia, setki kursantów zdało z powodzeniem egzamin państwowy na prawo jazdy. Ponadto każdy kursant ma do dyspozycji symulator nauki jazdy samochodem, będący stacjonarnym urządzeniem przeznaczonym do zajęć teoretycznych, dzięk któremu  może doskonalić swoje umiejętności. OSK Ewan dysponuje takimi samymi samochodami, na których kursant odbędzie  egzamin państwowy w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Lublinie. Wykłady teoretyczne prowadzone są przez właściciela ośrodka, który posiada również ukończony kurs na egzaminatora i zna obecne realia egzaminu państwowego od strony praktycznej.

Dlaczego warto wybrać OSK Ewan?

OSK Ewan z jednej strony dysponuje najnowocześniejszym symulatorem nauki jazdy, urzdzeniami multimedialnymi oraz wideorejestratorami jazdy, a z drugiej strony kadrą profesjonalnych instruktorów nauki jazdy.Każdy instruktor cechuje się wysoką kulturą osobistą oraz posiada szerokie umiejętności w zakresie skutecznego rozładowania stresu u kursantów, dzięki czemu zajęcia praktyczne odbywają się w niezwykle przyjaznej i bezstresowej atmosferze. Co więcej instruktorzy z radością dzielą się istotnymi wskazówkami co skutecznie przybliża kursantów do końcowego sukcesu.

Oferta OSK Ewan.

Osk Ewan nauka jazdy Lublin oferuje odbycie pełnego kursu na prawo jazdy kategorii B oraz dodatkowych jazd doszkalających. Kursanci mają do swojej dyspozycji szkolenie e-learningowe bez wychodzenia z domu. Szkolenia teoretyczne odbywają się w tygodniu dopiero od godziny 17:00, a dodatkowo istnieje możliwość wyboru zajęć teoretycznych indywidualnych z wykładowcą. Ponadto kursanci posiadają dostęp do testów online, materiałów pomocniczych oraz badań lekarskich wykonywanych na miejscu. Ośrodek oferuje liczne zniżki dla uczniów i studentów.

Dzięki nauce jazdy prowadzonej na najwyższym poziomie, innowacyjnym rozwiązaniom technologicznym i wieloletnim doświadczeniu przyjaznych instruktorów kurs nauki jazdy Lublin okaże się nie tylko świetnie zainwestowanym czasem lecz także dobrą i bezstresową zabawą.