odzież reklamowa na eventy

Organizując ciekawe wydarzenie lub chociażby uczestnicząc w dużym evencie warto wykorzystać wszelkie możliwości, by jak najskuteczniej budować wizerunek swojej marki. Pomocne w tym są koszulki zaprojektowane specjalnie z myślą o konkretnym wydarzeniu. Okazuje się, że stworzenie takich koszulek wcale nie musi być drogie. Większą ilość koszulek wykona praktycznie każda agencja reklamowa, natomiast jeśli interesuje nas dosłownie kilka sztuk, to najlepiej sprawdzi się koszulka z własnym nadrukiem samodzielne wykonana.

Jak zrobić koszulkę z nadrukiem?

Najprostszym sposobem jest skorzystanie z gotowych rozwiązań. Dlatego polecamy skorzystanie z ofert firm, które specjalizują się w wykonywaniu koszulek z nadrukami w niewielkich ilościach. Udostępniają one łatwy w obsłudze kreator koszulek, z pomocą którego można całkowicie samodzielnie zaprojektować dowolną koszulkę. Mogą się na niej znaleźć napisy, zdjęcia, logo, rysunki i inne grafiki. Kreator daje też nieograniczone możliwości wyboru kolorów i wzorów. Wystarczy do tego wybrać odpowiedni fason i kolor koszulki i wysłać zamówienia. Gotowe koszulki trafią do Ciebie już w ciągu kilku dni.

Koszty

Koszulka eventowa ma to do siebie, że służy stosunkowo przez krótki czas. Dlatego tworząc taką koszulkę i jednocześnie chcąc ograniczyć koszty można zdecydować się na koszulki z materiału o niższej gramaturze czy też ograniczyć ilość nadruku. Wtedy koszulki będą stosunkowo tanią i jednocześnie efektowną formą reklamy.

Kiedy warto wykonać koszulkę eventową?

Koszulki eventowe sprawdzają się doskonale na wszelkich imprezach sportowych – rajdach, biegach, spływach etc., a także na koncertach, imprezach plenerowych. Zaletą wykonania takich koszulek jest też to, że nie tylko zostaną zauważone w trakcie trwania wydarzenia, ale też trafią na liczne zdjęcia i materiały filmowe, które ukażą się w gazetach, w internecie, a nawet w telewizji! Reklama w mediach jest o wiele droższa niż wykonanie określonej puli koszulek. A do tego osoby ubrane w nasze koszulki będą naturalnie robić sobie zdjęcia z imprezy i z pewnością wiele z tych osób opublikuje te zdjęcia na portalach społecznościowych.